דיני עבודה

מהם דיני העבודה?

דיני עבודה מסדירים את מערכת היחסים בין העובד למעסיק, אבל לא רק. יחסי העבודה האלו מאופיינים בדרך כלל בחוסר איזון בין הצדדים, חוסר איזון שבא לידי ביטוי בכוח המיקוח, בידע, במידע, במשאבים.

היכן מתנהלים תיקים הקשורים בעבודה?

תיקים משפטיים הקשורים בעולם העבודה מתנהלים במערכת נפרדת של בתי משפט: בתי הדין לעבודה, בהם ההרכב היושב בדין (המותב) שונה מבתי המשפט הרגילים, ויושבים בהם שופט, נציג עובדים ונציג מעסיקים שאין להם עניין עם התיק הנדון בפניהם אך הם נותנים נקודת מבט אחרת, מן השטח, על הסכסוך.

הפלייה בעבודה- מכת מדינה

אין להפלות עובדים בשל מינם, גילם, נטייתם המינית, מוצאם, היותם הורים ועוד.

במשרד עו"ד ענבר ברקוביץ אפרים, אני מתגאה לייצג בתביעות הפלייה עובדים ועובדות שהופלו ע"י מקום העבודה עד למיצוי זכויותיהם הנתונות להם בחוק.

מעסיקים עובדים? איך להמנע מתביעות הפלייה? בליווי נכון צופה פני עתיד, נייצר יחד לעסק שלכם מערכת שומרת חוק, נקייה מאפליה, המכבדת את העובדים ומאפשרת להם להיות פנויים לקידום העסק.

הסכמים אישיים, מותאמים, הם בסיס לשמירה על זכויות.

זכויות עובדים בעולם העבודה תלויות רבות בהסכמים הכתובים  נכון ומדוייק, שהמילים בהם נבחרו בקפידה, שהמשפטים בהם אינם חסרים דבר.

שימו לב, הסכם עבודה שתורידו מהרשת נכתב עבור מישהו, אבל אינכם יודעים עבור מי…עבור עובד? עבור המעסיק? על זכויותיו של מי תוכנן ההסכם להגן? הסכם נכון, שנכתב עבורכם, נועד להגן עליכם מפני קיפוח זכויותיכם ועל כן חשוב להתאימו לצרכיכם האישיים המקצועיים.

פרילנסרים ונותני שירות: הסכם כמנוף לצמיחה עסקית.

בחרתם לא לעבוד כשכירים? פתחתם עסק עצמאי? החלטתם שהתקשרות עם ארגונים גדולים תאפשר לכם כלי לקפיצה עסקית?

שימו לב: הסכם התקשרות נכון עם ארגון גדול, כספק שירותים או נותן שירותים, עשוי להגן על זכויותך ברגע האמת ולאפשר לך להפוך מעסק קטן לעסק עצמאי בעל נפח ועמוד שדרה עסקי.

מה עושים? איך פועלים? ואיך אני נכנסת לתמונה?

הרגשתם שזכויותיכם קופחו? סבלתם לטעמכם מאפליה? בדקתם בדיקה ראשונית של תלוש השכר וראיתם ששילמו את זכויותיכם בחסר? (לא שילמו את שכרכם כראוי? לא שולמו שעות נוספות? לא שולמו זכויות סוציאליות?) הופרו זכויות יוצרים על ידי עובד? הוצאה לשון הרע? הופרו הסכמי סודיות?

במשרד עו"ד ענבר ברקוביץ אפרים, אלווה אתכם בכל הנושאים הקשורים בדיני עבודה תוך חיבור עם אנשי מקצוע מתחומים שונים כדי לספק לכם תמונה מלאה של מצבכם המשפטי. המשרד מייצג עובדים ומעסיקים,עצמאים ושכירים, תובעים ונתבעים בתחום דיני העבודה.

 

זכויות יוצרים לתמונה בעמוד זה: ענבר ברקוביץ אפרים

%d בלוגרים אהבו את זה: